Wroclaw III ul. Ruska 37/38, 50-079 Wrocław

Ubezpieczenia życia i zdrowia

Głównym celem ubezpieczenia na życie jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa najbliższym osobom na wypadek śmierci ubezpieczonego.

Ubezpieczenia z funduszem

Ubezpieczenia nie uchronią nas przed nieszczęściem jakim jest śmierć, kalectwo, choroba. Nie wyeliminują z naszego życia nieszczęśliwych wypadków. Ale mogą zabezpieczyć naszych najbliższych pod względem ekonomicznym. Sprawić, że dramat osobisty nie pociągnie za sobą biedy i niedostatku, że rodzina będzie miała czas i środki na dostosowanie się do nowej sytuacji.

Typowe ubezpieczenia gwarantujące odszkodowanie w momencie nieszczęścia, które obejmuje umowa, to już przeszłość.

"Specjalnie dla Ciebie"

Na rynku pojawiły się produkty łączące funkcje ochronne z inwestowaniem. Pozwalają one na gromadzenie i pomnażanie kapitału na przyszłość - np. na emeryturę lub na pokrycie kosztów edukacji dzieci.

W polisie "Specjalnie dla Ciebie" to Ty decydujesz czy chcesz wybrać polisę, która zapewni bezpieczeństwo Twoim bliskim, czy ubezpieczenie dające Ci możliwość aktywnego inwestowania zgromadzonych środków.

Specjalnie dla Państwa pomogę przeanalizować sytuację finansową i rodzinną oraz oszacować wynikające z niej potrzeby ubezpieczeniowe, przejrzę również już posiadane polisy i zaproponuje optymalne rozwiązanie.

  • szybki kontakt
  • Czym jesteś zainteresowany?
  • zobacz również
    kontakt