Wroclaw III ul. Ruska 37/38, 50-079 Wrocław

Ubezpieczenia podróży

Podstawą jest ubezpieczenie kosztów leczenia w skład którego wchodzi min. pokrycie kosztów leczenia szpitalnego, ambulatoryjnego czy też zwykłej wizyty w przychodni.

Ubezpieczenia za granicę

Warto pomyśleć o ubezpieczeniu kosztów leczenia. Allianz we współpracy z Mondial Assistance (Elvia) przygotował dla swoich klientów kompleksowe ubezpieczenie turystyczne, które zabezpieczy Państwa przed przykrymi niespodziankami za granicą.

Podstawą jest ubezpieczenie kosztów leczenia w skład którego wchodzi min. pokrycie kosztów leczenia szpitalnego, ambulatoryjnego czy też zwykłej wizyty w przychodni . Pokryjemy również koszty transportu medycznego do odpowiedniej placówki medycznej, miejsca zakwaterowania czy też transportu medycznego na teren Polski.

Warto wiedzieć

Realizacja ubezpieczenia odbywa się bez kosztowo, placówki medyczne przesyłają faktury za leczenie bezpośrednio do Allianz. Klient nie ponosi żadnych kosztów, które będą później zwracane ,jak to bywa w większości Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Dodatkowo w zależności od potrzeb można zabezpieczyć się ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej (szczególnie polecam w przypadku wyjazdu na narty), ubezpieczeniem NNW, ubezpieczeniem bagażu podróżnego i sprzętu sportowego.

Zapraszam do kontaktu ze mną w tej sprawie, specjalnie dla Państwa przygotuje ofertę i odpowiem na wszystkie pytania.

  • szybki kontakt
  • Czym jesteś zainteresowany?
  • zobacz również
    kontakt