Wroclaw III ul. Ruska 37/38, 50-079 Wrocław

Ubezpieczenia życia i zdrowia

Głównym celem ubezpieczenia na życie jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa najbliższym osobom na wypadek śmierci ubezpieczonego.

Ubezpieczenie zdrowotne

Każdy z nas chociaż raz w swoim życiu skorzystał z prywatnej opieki medycznej. Jednak każdorazowo płaciliśmy za badania i konsultacje, im było ich więcej, tym bardziej rosły nasze koszty. Oczywiście zawsze można było skorzystać z państwowej służby zdrowia.

Ale czy stać nas na to by tracić swój cenny czas w wielogodzinnych kolejkach?

Czy możemy pozwolić sobie na to, by czekać tygodniami na wizytę u specjalisty, kiedy liczy się każdy dzień, kiedy zdrowie nasze i naszych najbliższych jest najważniejsze?

Czy jest jakieś inne rozwiązanie?

Oczywiście, że TAK.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne dające poczucie bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej rodziny.

Nie musisz stać w kolejkach ani czekać na wykonanie badań. Za niewygórowaną stawkę zapewniasz sobie nielimitowany dostęp do wybranych specjalistów. Możesz też zamawiać wizyty domowe i korzystać z szerokiego pakietu badań dodatkowych. Nie musisz płacić za konsultacje lekarskie, ani za badania dodatkowe, zrobi to za Ciebie Allianz.

Prywatna opieka zdrowotna

Ile to kosztuje?

W zależności od potrzeb i możliwości finansowych wybierasz najodpowiedniejszy dla siebie wariant ubezpieczenia.

Gdzie mogę skorzystać z porady lekarskiej?

Allianz w swojej ofercie we Wrocławiu posiada między innymi możliwość korzystania z porad specjalistów Centrum Medycznego – LIM

Zachęcam do kontaktu ze mną w tej sprawie, specjalnie dla Państwa przygotuje odpowiedni wariant ubezpieczenia za niewygórowaną składkę.

  • szybki kontakt
  • Czym jesteś zainteresowany?
  • zobacz również
    kontakt