Wroclaw III ul. Ruska 37/38, 50-079 Wrocław

Ubezpieczenie biznesu

Ubezpieczenie majątku firmy to solidna podstawa działalności gospodarczej. Allianz daje swoim klientom możliwość kompleksowego ubezpieczenia firmy.

Ubezpieczenie OC firmy

OC firmy staje się standardem na Polskim rynku. Większość liczących się firm posiada lub nosi się z zamiarem zakupu takiego ubezpieczenia, często jest to również uwarunkowane kontraktem, który zamierzają zawrzeć. Wielu kontrahentów zaczyna wymagać od swoich partnerów biznesowych posiadania polisy OC.

Allianz daje możliwość rozszerzenia standardowego OC min. o : Odpowiedzialność Cywilną z tytułu nienależycie wykonanej usługi, OC za produkt, OC najemcy, OC pracodawcy, OC za szkody w powierzonych rzeczach osób trzecich, OC z tytułu nagłego i przypadkowego skażenia środowiska. Istnieje możliwość włączenia dodatkowych klauzul zgodnie z potrzebami klienta.

OC pracodawcy

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Allianz za moim pośrednictwem. Specjalnie dla Państwa przygotuje rozwiązanie zgodne z aktualnymi potrzebami, zajmę się również pełnym posprzedażowym serwisem ubezpieczenia. Zapraszam.

  • szybki kontakt
  • Czym jesteś zainteresowany?
  • zobacz również
    kontakt