Wroclaw III ul. Ruska 37/38, 50-079 Wrocław

Marta Czarnecka - o mnie

Nazywam się Marta Czarnecka i jestem agentem wyłącznym firmy Allianz. Od kilku lat mam przyjemność doradzać klientom jak dobrze ubezpieczyć to co mamy najcenniejsze czyli życie, zdrowie i majątek.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie dzięki czemu otrzymują Państwo pewność profesjonalnej obsługi, dobrze dobranej oferty oraz z uwagi na możliwość stosowania dodatkowych zniżek składkę tańszą od standardowej.

Ubezpieczenia Allianz

Wybrałam firmę Allianz, aby zapewnić moim klientom najwyższą jakość oferowanych rozwiązań. Allianz to firma z ponad stu letnią tradycją i doświadczeniem, której solidna pozycja na rynku gwarantuje bezpieczeństwo powierzonej ochrony.

Na polskim rynku jesteśmy obecni od ponad 10 lat działając jako jedyna firma w Polsce w sektorach ubezpieczeniowym, bankowym, inwestycyjnym i emerytalnym. Za swoją działalność w Polsce otrzymujemy wiele różnych nagród i wyróżnień, osobiście za najważniejszą uważam zdobytą trzeci raz z rzędu nagrodę za likwidację szkód „Złoty zderzak”, która potwierdza słuszność wyboru Allianz.

Z poważaniem, Marta Czarnecka.

  • szybki kontakt
  • Czym jesteś zainteresowany?
  • zobacz również
    kontakt